Komunikativní optimista, spojka mezi ERP a zaměstnancem.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov - Střelice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nečeká tě rozjezd nového projektu. 2 roky máme systém Karát a tvojí hlavní činností by měla být:
údržba stávajícího stavu,
návrh zlepšovacích procesů.
Komunikace s dodavatelem při potížích.

Vážný adept na tuto pozici by měl mít i pojem o tom, jak fungují firemní procesy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP.
Mzda od 40.000 Kč (záleží na zkušenostech).
25 dnů dovolené.
Home office.
Sick day.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ahoj, hledám spojku mezi ERP systémem a zaměstnanci.
Tato spojka by měla být komunikativní, optimistická a trpělivá. Neměly by jí rozhodit dotazy proč to zase nejede? Proč se to kouslo apod.
My v kanclu tomu mnohdy moc nerozumíme, takže potřebujeme někoho, kdo pochopí, že s námi se musí pomalu ;)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

IT znalosti (IT oddělení máme, nemusíš být rozený ajťák).
Není potřeba cizí jazyk.
Zkušenosti s podobnou prací.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4097681  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc