Hlavní účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení účetního oddělení (4 lidé)
- Spolupráce s finančními auditory, daňovým poradcem, korporátními auditory, bankou, pojišťovnami a orgány státní správy (FÚ, ČSÚ)
- Účtování přijatých režijních faktur, majetku, mezd, rezerv, dohadů
- Provádění bankovních plateb, párování plateb a účtování bankovních výpisů
- Spolupráce při sestavování měsíčních účetních závěrek
- Vedení ročního finančního auditu
- Podílení se na projektech digitalizace účetnictví

Zaměstnanecké výhody, benefity

- individuální přístup, důkladné zaškolení
- práci v přátelském kolektivu, fajnový šéf
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- stabilní zaměstnání ve velmi žádaném a unikátním oboru v oblasti výroby čipů
- odpovědnou práci
- profesní vzdělávací programy, školení
- pružná pracovní doba
- Atraktivní benefity (pravidelné kvartální bonusy, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, benefitní stravenkové a volnočasové karty, firemní permanentky)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu na pozici Hlavní účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Znalost Českých účetních standardů a IFRS/US GAAP
- Komunikativní znalost AJ (komunikace s centrálou a jejími auditory)
- Pokročilá znalost MS Excel, orientace v ERP systému
- Znalost systému Helios výhodou
- Dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, flexibilitu
- Proaktivní a inovativní přístup
- Zkušenosti s vedením týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4145470  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.