Svářeč ZK 135

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Dívčí Hrad, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Svařování plechů "P" (BW = V svary, U svary, FW-koutové sváry různých velikostí) o tloušťkách 3 - 150 mm, občas 1-3 mm
- Zakázková výroba pro zákazníky po celém světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Základní mzda od 230,-Kč na hodinu
- Nadstandartní příplatky za přesčas 25% z průměrné mzdy na hodinu
- Příplatek za práci v SO, NE a svátcích 50,-Kč na hodinu
- Stravenkový paušál
- Příspěvěk na životní/penzijní pojištění 500,-Kč
- Zvýhodnění mobilní tarify
- Svozová doprava z Opavy a Krnova
- Možnost zajištění ubytování
- 20 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, českou strojírenskou firmu (stabilní zaměstnavatel) hledáme kandidáty na pozici SVÁŘEČ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
- Platné svářečské oprávnění EN ISO 9606-1 135
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4153438  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.