Reagujte bez životopisu

BRIGÁDA v supermarketu s výplatou po týdnu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Možný nástup IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
155 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čeká vás obsluha pokladny a komunikace s lidmi. Pracuje se ve 2směnném provozu a směny se domlouvají předem v souladu s vašimi možnostmi a potřebou prodejny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 140 Kč/h
- příplatky za práci o víkendu a ve svátky
- přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete si před Vánoci přivydělat a baví vás práce s lidmi? Staňte se součástí jednoho z největších řetězců supermarketů v ČR, kde právě hledáme nové kolegy/ně!!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- potravinářský průkaz
- plnoletost
- spolehlivost a vstřícné jednání se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4186620  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 155 Kč/hod.