Programový nákupčí

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Domažlice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zastoupení nákupu v projektových týmech v příslušné lokaci/divizi
• zajištění včasného a kvalifikovaného nákupu materiálu pro výrobu
• zodpovědnost za přípravu, implementaci a sledování nákupních jednání s dodavateli
• podpora při určování cílových cen a kontrola jejich dodržování
• optimalizace nákladů na materiál z pohledu nákupu
• eskalace odchylek ve výsledcích a vývoj navrhovaných řešení
• podpora a řízení projektů na snižování nákladů v nákupu a zodpovědnost za přípravu a implementaci opatření omezujících mezery ve spolupráci s komoditním nákupem
• zajištění toku informací mezi obchodní oblastí a oddělením nákupu a také odpovědnost za koordinaci příprav na run-up ve spolupráci s oddělením nákupu komodit
• příprava schůzek Steering committee na straně nákupu
• vyhodnocení návrhů na změny od dodavatelů a vývojového oddělení a v případě potřeby podpora zavedení těchto návrhů
• zodpovědnost za sledování a dokumentaci změn na úrovni seznamu dílů u zakoupených dílů
• podpora speciálních projektů (relokační projekty, lokalizační projekty atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání ve stabilní společnosti, práce v moderním prostředí
• Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu
• Zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy
• Flexibilní časové konto
• Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč)
• Dovolená nad rámec zákoníku práce
• Příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně
• Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím
• Dotované závodní stravování
• Firemní posilovna zdarma
• Firemní kulturní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• středoškolské vzdělání (obor technický s dobrými obchodními znalostmi nebo obchodní s dobrými technickými znalostmi) nebo dlouhodobá praxe v oboru
• znalost moderních metod projektového řízení
• znalost metodiky nákupu v kombinaci s vyjednávacími schopnostmi a rétorickými dovednostmi, sebevědomé chování
• znalost práce na PC (MS Office, SAP – správa materiálu)
• aktivní znalost AJ, znalost NJ vítána
• ochota cestovat
• ochota se dále vzdělávat
• odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4211864  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.