Řidič/ka VZV

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Stříbro
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Přeprava produktů a materiálů pomocí VZV
• Třídění obalových materiálů
• Pravidelné kontroly svěřených zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzdu ve výši 22.000 Kč měsíčně
• Příplatky za práci v nepřetržitém pracovním systému
• Příplatek za práci v noci ve výši 25% (ze zákona pouze 10%)
• Příplatek za práci o víkendech ve výši 30% (ze zákona pouze 10%)
• Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy
• Příspěvek za práci ve svátek 200% (ze zákona pouze 100%)
• Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
• Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč km (placená cesta tam i zpět nad 10km)
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
• Sezónní benefity – vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
• Bonus za loajalitu - 8000Kč za každý odpracovaný rok u společnosti
• Docházkový bonus - 1500Kč měsíc
• Stravenky v hodnotě 120 Kč (55% hradí zaměstnavatel)
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost na podobné pozici alespoň 1 rok
• Zkušenost s řízením VZV a retraku
• Platný řidičský průkaz na VZV
• Týmový hráč, organizační schopnosti
• Flexibilita
• Ochota pracovat na směny (krátký a dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4216327  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc