Programátor měřících zařízení

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Tachov, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete součástí oddělení mechanické výroby
• Náplní vaší práce bude tvorba a úprava programů pro měření výrobků
• Budete navrhovat modely přípravků pro měření, spravovat měřící prostředky, vést dokumentaci pro usnadnění odladění stroje
• Budete spolupracovat s mateřskou firmou a s externími firmami v oblasti programování měřících strojů a výroby měřidel.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení a každoroční zhodnocení mzdy
• Bonus na dovolenou a Vánoce
• Práce na ranní směnu
• V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
• Náborový příspěvek 10.000 Kč
• Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
• Odborná školení a jazykové kurzy
• Dotované stravování v areálu společnosti
• 3x týdně vitamíny v podobě ovoce
• Příspěvek na dopravu
• Bohatý zaměstnanecký program
• Loajality bonus a další benefity
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání technického směru
• Znalost výkresové dokumentace
• Schopnost komunikovat v německém nebo anglickém jazyce PODMÍNKOU
• Hledáme precizního člověka s aktivním přístupem a zkušenostmi s programováním 3D měřících strojů
• Výhodou bude, pokud máte znalost programování v programovacích jazycích PC-DMIS a CALYPSO, není to ale podmínka. 3D CAD modely budete tvořit pomocí programu Creo.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4359606  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.