Platíme aj obedovú prestávku! Čítaj náš inzerát a porovnávaj! Od 7,10 – 10,20 eur/h pre skúsených v oblasti kontroly kvality

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 7,10 - 7,50 eur/h + počas víkendu za noc 1,80 eur/h, za noc 1 eur/h + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platené obedové prestávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- picking
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Bratislava , Devínska Nová Ves , Lozorno , Malacky, Bratislavský kraj

Obedová pauza? Aj tú Vám zaplatíme. Koľko to vlastne vychádza? Budete prekvapení. Bezkonkurenčná ponuka!

Zavolaj nám - 0917/ 522 572

Včasné vyplácanie faktúr aj 2 - 3 x za mesiac

1. Sadzba pre minimálne 1 rok skúseného kandidáta v kontrole kvality
Od 7,10 – 7,50 eur/h !!! odmena za služby* a plus k tomu:
+ 1,00 eur/h za služby na zákazke v noci a vo sviatok, t.j. od 8,10 - 8,50 eur/h
+ 1,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu v noci, t.j. od 8,90 - 9,30 eur/h
+ 0,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu, t.j. od 7,90 - 8,30 eur/h
+ náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne)
*7 eur/h + od 0,10 – 0,50 eur/h príplatok za mobilitu

Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov

2. Sadzba pre menej ako rok skúseného kandidáta v kontrole kvality, alebo kompletizácia dielov a pomocné práce
Od 6,20 – 6,60 eur/h !!! odmena za služby* a plus k tomu:
+ 1,00 eur/h za služby na zákazke v noci a vo sviatok, t.j. od 7,20 - 7,60 eur/h
+ 1,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu v noci, t.j. od 8 - 8,40 eur/h
+ 0,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu, t.j. od 7 - 7,40 eur/h
*6,10 eur/h + od 0,10 – 0,50 eur/h príplatok za mobilitu

Od 7,10 – 7,50 eur/ h už po odpracovaných len 400h* (cca po 2-3 mesiacoch) a plus k tomu:
- na základe výkonu a počtu hodín a flexibility

My ich aj dávame, nie len sľubujeme !!! Ak je spokojný zákazník, sme spokojní my a budeš spokojný aj ty.

Ďalšie benefity:
- Platíme aj obedové prestávky
- Včasné vyplácanie faktúr 2x za mesiac
- Odmena 100 € za odporučenie nového poskytovateľa na spoluprácu
- Pitný režim v letných mesiacoch
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- Vlastné auto veľkou výhodou, mimo BA nutnosť
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3466996  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 7,10 - 7,50 eur/h + počas víkendu za noc 1,80 eur/h, za noc 1 eur/h + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platené obedové prestávky