Bankéř/-ka v džínách

Home Credit a.s.

Místo práce
Nové sady 996/25, Brno-střed-Staré Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nudné šedivé kostýmky, podpatky nebo kravata přísně ke krku a nepřátelská atmosféra v týmu. Děsilo tě toto nejvíc, když jsi přemýšlel nad prací ve financích? To však v Home Creditu nehrozí. Na Telemarketingu jsme vlastně bankéři v džínách…

Co tedy děláme?
- Voláme si s klienty, kteří už znají nás a naše produkty. A navíc nemusí chodit nikam na pobočku.
- Zjistíme od nich, co plánují, co potřebují a jaký bude jejich další lepší příběh.
- Vymyslíme pro ně nejlepší řešení a nabídneme nejlepší produkt.
- Zavoláme jim, když mají čas a když se jim to hodí.
- Pracujeme od pondělí do pátku ve směnách: 8.00-16:00, 10:00-18.00 hod., víkendy máš jen pro sebe (směny znáš dopředu).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Máme hezké mzdové podmínky: nástupní mzda 18 000 Kč, která se po roce navyšuje na 20 000 Kč a po roce a půl na 23 000 Kč.
- K tomu můžeš získat měsíční odměny, průměrně si operátoři odnáší 8.000-12.000Kč, záleží jen na tobě, jak se do toho ponoříš. :)
- První 3 měsíce máme tzv. vyrovnávací bonus – někomu trvá zaškolení déle a my to chápeme. Pokud si na bonusech vyděláš méně jak 5.000, vyrovnáme to.
- Získáš certifikát od ČNB – máš od nás hrazené 3 pokusy a s přípravou ti pomůže interní trenér v rámci pracovní doby.
- Bonus 10.000Kč za doporučení nového kolegy.
- 25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 2 dny na teambuilding 1 den volna na charitativní činnost v rámci našeho programu Malina.
- Příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, 100Kč stravenky, volnočasové poukázky.
- Možnost hlídání dětí do 4 let na pracovišti za zvýhodněné ceny.
- Neustále máme nějaké akce typu sportovní den, den zdraví, rodinný den, sázení rostlin, muffiny s Mirkem a Milošem, atd. :) Protože víme, že #hcnenijenprace – vyhledej si nás.
- Podporujeme kariérní růst a možností je u nás určitě spousta!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pokud ti nevadí telefonování, rád/a pomáháš klientům a máš skvělé rétorické schopnosti, pak hledáme právě tebe.
- Zároveň je pro nás důležité, abys byl/a trpělivý/á a empatický/á – dokážeš se do klienta vcítit a najít pro něj to pravé řešení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Home Credit a.s. byla založena v roce 1997 a dnes je součástí globální fintech skupiny, která ve svém oboru patří k největším na světě. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3751381  Dátum zverejnenia: 30.8.2019