Obchodní zástupce - Brno

HomeArt

Místo práce
Brno-venkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED !!!
Mzdové podmínky (brutto)
cca 20 000 Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme švýcarská společnost s dlouholetou tradicí . Jsme nezávislí, ale přitom dobrovolně připoutáni. Máme čas na všechno, co chceme stihnout a nestresujeme se pracovní dobou.

Cílem naší společnosti je žít ve zdraví a pro krásu. Učíme se nejenom o našich produktech, ale zajímáme se také o zdravý životní styl a ekologii.

Práce je na smlouvu o obchodním zastoupení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- školení a možnost profesního růstu
- zázemí a podpora firmy
- benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Se zákazníky budeš řešit nejenom, jaký výrobek pořídit, ale i jak ho správně používat, jak koupit i financovat.

Chcete se stát členem mezinárodní společnosti?
Pokud ano, nabízíme Vám možnost posílit naše řady.
Vše, co je potřeba pro Tvůj úspěch Tě naučíme.
Jestliže se chceš s námi podílet na hodnotách, které tvoříme a stát se součástí našeho týmu, odešli Tvůj životopis nebo zavolej přímo na 774 129 451.

Těšíme se na Tebe, Anita s týmem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 1875124  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 20 000 Kč měsíčně