Číšník/servírka - brigáda

HOTEL U PARKU, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 1197, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
95 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOTEL U PARKU, s.r.o., IČ 27808084
Pracoviště:Wolkerova 1197/29, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 95 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Wolkerova č.p. 1197/29, Olomouc. Nástup možný ihned. Práce na DPP na dobu určitou.

Nechceš sedět doma, ale raději si přivydělat a zdokonalit se v základní obsluze baru a komunikaci s lidmi? Dokážeš odnést 3 hrníčky kávy bez toho, abys ji rozlil? Pojď k nám na brigádu jako číšník/servírka a garantujeme, že se mnohému naučíš.
Požadujeme:
- zájem o obor, chuť a ochotu pracovat a učit se nové věci
- základní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
- příjemné a profesionální vystupování
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
- flexibilitu
- základní baristické dovednosti
- praxe a zkušenost s prací v hotelovém sektoru výhodou

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení - od 95 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí v moderním hotelu blízko centra Olomouce
- práci s čerstvými a sezónními surovinami a středomořskou kuchyní
- školení a možnost osobního rozvoje
- flexibilní pracovní dobu dle domluvy
- zodpovědnou a zajímavou pracovní pozici, příjemný kolektiv
- práci ve společnosti, která se stará o životní prostředí
- benefity v rámci mezinárodní sítě AccorHotels např. výměnné pracovní stáže v rámci hotelové sítě v České republice i v zahraničí
- místo výkonu práce: hotel ibis Olomouc Centre*** - restaurant Oliva (Wolkerova 29)

Více informací u Ivany Bokůvkové, email: [email protected], tel.: 725 492 360. Osobní kontakt je možný každé úterý od 9:00 - 11:30 hod.

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11511470733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2745088  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 95 Kč/měsíc