Zvárací technológ/zvárací inžinier

HP industrial company, s.r.o.

Miesto práce
Darmstadt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.2.2022
6 000 EUR/mesiac28,- euro/hod - zvárací technológ / 30,- euro/hod - zvárací inžinier

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality vykonaných zváracích prác na montážnom pracovisku, tvorba sprievodnej zvarovej dokumentácie, plánovanie zváracích prác, VT kontrola zvarov.

hradené ubytovanie v samostatnom byte/apartmáne, práca v stabilnej spoločnosti, splatnosť faktúry 14 dní od vystavenia, možnosť dlhodobej spolupráce na zahraničných projektoch.

Jedná sa o projekt pre overeného a seriózneho zahraničného obchodného partnera. Inštalujú sa potrubné trasy. Dĺžka projektu je minimálne 6 mesiacov. V prípade pozitívneho ohlasu možná spolupráca na nasledujúcich plánovaných dlhodobých projektoch v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, energetika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Uchádzač musí byť držiteľom certifikátu zvárací technológ (EWT,IWT) alebo zvárací inžinier (EWE,IWE) a certifikátu NDT VT2. Uchádzač musí mať skúsenosti s materiálmi skupiny FM1-FM5 a metódami zvárania 141,111.

Spoločnosť HP industrial company, s.r.o. sa od roku 2009 zaoberá poskytovaním služieb v oblasti kontroly a koordinácie zvárania, NDT kontroly, kontroly kvality a poskytovaním potrubárskych, zámočníckych a zváračských prác s ucelenými pracovnými skupinami pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4246835  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac