Pomocný brusič Německo až 2200,- € čistého

Humanus Personalservice GmbH

Místo práce
Köln, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 EUR/měsícMzda: 2200 € v čistom za 168hod/mesiac - základ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1. Broušení součástí pro zemědělské stroje pomocí úhlové brusky
2. Příprava sestav pro svařovnu
3. Dodatečné zpracování dílů po svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva je na dobu neurčitú)
25 dní dovolenky za rok
vianočné prémie (po skúšobnej dobe)
úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
jednorazový tankovacie príspevok vo výške 50 Eur
celoročné prémie za dochádzku bez PN
kontaktná osoba v rodnom jazyku (český/slovenský jazyk)
detské prídavky – pomôžeme s vybavením daných prídavkov
zabezpečenie ubytovania (jednoposteľová izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpelňa, max. počet v dome 4-6 osôb)

Informace o náboru

Místo výkonu práce : Köln

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nemecká personálna agentúra v Nemecku v Nördlingen (Bayern)
www.humanus-zeitarbeit.de

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Humanus – lídr v náborovém oboru!

Váš zaměstnavatel opět nedodržel, co slíbil? Myslíte si, že byste měli vydělávat více? Nechcete už bydlet ve dvoulůžkovém pokoji? Máme pro vás řešení! Humanus Personalservice je jednou z nejrychleji rostoucích společností v Německu a dodržuje, co slibuje!

S dovednostmi, které jste se naučili, přesně zapadnete do profilu, který hledáme, a ideálně se hodíte na pozici v naší společnosti. Nepromeškejte svou šanci a přihlaste se k nám!

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4294392  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc