Mechatronik nákladných vozidiel - Nemecko 2570 € v čistom

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
89191 Nellingen, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 570 EUR/mesiacMzda: 2570€ v čistom za 168hod/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Obsluha diagnostického zariadenia
2. Opravárenské a údržbárske práce na motore a prevodovke
3. Vykonanie geometrie kolies
4. Výmena pneumatík a oleja

Nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva je na dobu neurčitú)
25 dní dovolenky prvý rok, 27 dní – druhý rok, 30 dní od tretieho roku
Vianočný bonus a príspevok na dovolenku - po skúšobnej dobe
Úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
Jednorazový tankovací príspevok vo výške 50 Eur
Polročný a ročný bonus za dochádzku bez PN
Prémia za každého kamaráta alebo známeho, ktorého k nám privediete
Pracovné oblečenie a topánky každé 3 mesiace – samozrejme zdarma
Kontaktná osoba v rodnom jazyku (český/slovenský jazyk)
Detské prídavky – pomôžeme s vybavením daných prídavkov
Zabezpečenie ubytovania (jednoposteľová izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpelňa, max. počet v dome 4-6 osôb)

Nemáme žiadne poplatky !!!

Informácie o výberovom konaní

1x 89191 Nellingen 2570,- v čistom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme už 10 rokov na trhu a posledné roky sme vyhrali ocenenie TOP zamestnávateľ v Bavorsku. Naše pracovné ponuky máme ale po celom Nemecku a tento rok sa ponuka rozšíri aj o Rakúsko. Staňte sa súčasťou našeho tímu i Vy. Radi Vás privítame v radách našich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Vlastný automobil, pre vycestovanie do Nemecka

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4306123  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 570 EUR/mesiac