Produktový specialista-poradenství dealerům značky Husqvarna

Husqvarna Slovensko s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 150 EUR/měsíc13 plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o práci u které se musíte stále vzdělávat a učit se nové produkty, musíte rád(a) pracovat s lidmi, rád(a) věci vysvětlovat a popisovat, a nesmí Vám vadit administrativa, která k této práci také patří. Máte na starosti celý region SR.

-- Automower produktový specialita - poradenství obchodním zástupcům a smluvním partnerům značky Husqvarna při instalaci automatické sekačky u zákazníka, školení prodejců, účast na výstavách a předváděcích akcích organizovaných jak centrálou, tak popřípadě jednotlivými dealerstvími. (jedná se o hlavní část Vaší pracovní náplně a bude činit cca 45 % Vašeho času)
-- Produktový specialista na další sortiment výrobků zn. Husqvarna - účast na předváděcích akcích u profesionálních zákazníků, účast na výstavách a předváděcích akcí dealerů.(40% Vaší pracovní náplně)
-- Porady, školení samo vzdělávání se, sledování trendů na trhu a konkurence. Produktové školení pro obchodní partnery (10 %)
-- Administrativa, většinou homeoffice (vyřizování korespondence, komunikace s vedením a ostatními kolegy ve společnosti, CRM plány činností a aktivity) (5 %)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-- Velmi příjemné pracovní prostředí (zázemí nadnárodní společnosti, velmi dobré pracovní vztahy - stejné jako v malých společnostech)
-- Celá společnost má cca 50 zaměstnanců
-- Místo výkonu práce: 4 dny v týdnu jste na cestách s občasným přespáním (v sezóně 1-2x týdně), pátý den většinou zpracováváte administrativu formou home office. ------- Práce o víkendu 1-2x do roka.
-- Pracovní doba: pružná pracovní doba
-- Služební vůz značky Ford Transit Connect Van, který je možné používat i pro soukromé účely
-- Program péče o zaměstnance
-- Po roce pracovního poměru 5 týdnů dovolené
-- Po 2 letech pracovního poměru 13.plat
-- Nástup: co nejdříve

Informace o náboru

Své životopisy prosím zasílejte spolu s motivačním dopisem. Všem uchazečům v průběhu výběrového řízení odpovíme . Výběrové řízení bude aktivní po dobu uveřejnění inzerátu. Prvotní výběr provádíme na základě životopisu a na základě Vámi zpracovaného motivačního dopisu, ve kterém nám prosím odpovězte na níže uvedené otázky. Za Vaše odpovědi předem děkujeme. Personalista Blanka Horáková
1.) Co Vás nejvíce oslovilo na našem inzerátu?
2.) Jaké máte zkušenosti s jednáním se zákazníkem?
3.) Jaký máte vztah k technice?
4.) Máte řidičský průkaz skupiny A+E či B+E ?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

technický obor výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

praxe na obdobné pozici výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-- znalost techniky (na úrovni znalosti funkčnosti zahradní techniky či jiných strojů a zařízení)
-- výhodou řidičský průkaz C+E či B+ E (není podmínkou, je možné dodělat si dodatečně )
-- bydliště do 50 km od Liptovského Mikuláše
-- dobrou znalost Sj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě.
Husqvarna Slovensko s.r.o. je jediným zástupcem pro slovenský trh.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4076395  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 150 EUR/měsíc