Hardware/PCB Designer pre oblasť vývoja senzorov

HYDAC Electronic, s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od kvality uchádzača dohodou, 13. a 14. plat, mimoriadne odmeny, darčekové poukážky,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vývoj, návrh a implementácia elektronických systémov a hardvérových modulov podľa požiadaviek
 Návrh digitálnych a analógových obvodov podľa špecifikácie
 Úpravy a optimalizácia existujúcich hardvérových modulov a PCB
 Vývoj a implementácia technicky náročných dosiek plošných spojov s ohľadom na náklady, výrobné požiadavky a zhodu EMC
 Vývoj HDI dosiek plošných spojov
 Správa príslušnej dokumentácie predovšetkým pre knižnice komponentov a výrobné dáta podľa požiadaviek
 Dohľad nad projektom od vývoja až po sériovú výrobu

- motivujúce mzdové podmienky v závislosti od schopností a skúseností,
- 13. a 14. plat,
-flexibilný pracovný čas,
-home office,
-doplnkové dôchodkové sporenie,
- vzdelávanie sa a ďalší rozvoj, jazykové kurzy,
- výhody stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika a podobné odbory

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť niektorého z návrhových systémov Altium Designer, OrCAD a pod.
- skúsenosti s vývojom digitálnych a analógových elektronických obvodov,
-skúsenosti v oblasti automatizovaných meracích zariadení, PCB dizajnu a vývoja riešení zameraných na bezpečnosť výhodou,
-znalosť procesnej FMEA / FMEDA vítaná

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4063131  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac