Account Manager slevového portálu

HyperMedia, a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás čeká?
- Vše začíná akvizicemi, kontaktováním nových partnerů.
- Telefon bude tvým hlavním nástrojem, ale nemusíš se bát, ucho ti k telefonu určitě nepřiroste.
- Nejsme call centrum - sám si volíš strategii, jak klienta oslovíš a co mu nabídneš. - Nečekej tedy žádné callscripty a 80 hovorů denně.
- Jakmile se staneš profíkem i face to face jednání s klientem může být zpestřením tvé práce.
- Budeš vnímat potřeby klienta, nastavuješ pro něj nejvhodnější nabídku, která mu pomůže získat co nejvíce zákazníků.
- Uzavřenou smlouvou to nekončí, s klientem jsi průběžně v kontaktu a rozvíjíš s ním obchodní vztah.
- Je to určitě samostatná pozice, kdy si organizuješ svoji práci a rozvrhuješ čas. Je ovšem potřeba splnit nastavená kritéria.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Najdeš u nás:
- Fixní plat doplněný o provizní složku, která nemá nastavené žádné limity.
- Během adaptace (5 měsíců) tě také finančně podpoříme.Kolegové v týmu jsou opravdu fajn a rádi ti v začátku pomůžou.
- Dáme ti prostor k profesnímu růstu. Možností postupu je u nás mnoho.
- Benefitní systém v podobě „Cafeteria systému“, kde máš k čerpání 24 000 Kč/rok a platí na vouchery na kulturu, do restaurací, wellness, masáže, atd.
- Příspěvek na Multisport kartu.
- Na chvíli vypnout můžeš taky třeba s kafem v relax zóně nebo se nadýchat čerstvého vzduchu na naší terase.
- Pořádáme různé firemní akce a společné teambuildingy.
- Částečně flexibilní pracovní doba.
Nástup: dle domluvy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Takto si tě představujeme:
- Máš chuť do obchodu, dalšího osobního rozvoje a zlepšování se v komunikaci s klientem.
- Pokud máš již s obchodem zkušenosti, je to tvoje výhoda.
- Nemusíš oplývat jazykovými znalostmi. Jazyk potřebuješ jen tehdy, pokud bys chtěl oslovovat zahraniční klientelu.
- Jsi pozitivní a máš příjemné vystupování – úsměv je v telefonu zkrátka slyšet. ;)
- Pracujeme s MS Office, jejich základní znalost je důležitá.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobní společnost.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3752192  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 50 000 Kč/měsíc