Java developer (medior)

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov pre vývoj backendových riešení pre našich klientov. Projekty aj ich technologická náročnosť sa rôznia, závisí aj od profilu a skúseností konkrétneho uchádzača, kde je najlepší prienik. Hľadáme niekoho ideálne na dlhodobú spoluprácu, koho programovanie a rôznorodosť projektov baví a má chuť sa učiť. Pracuje sa v tíme 5-7 kolegov (podľa veľkosti projektu až do 12 programátorov).

V rámci projektov môžete pracovať napríklad aj na:
+ vývoji bankovej aplikácie pre slovenský i zahraničný trh
+ SSO riešeniach pre veľké komerčné spoločnosti (B2C, interné riešenia)
+ zákazníckom riešení pre veľkú obchodnú spoločnosť (dizajnovanom pre interného klienta, ako aj koncových klientov firmy v rámci celého Slovenska; ide o veľký komerčný projekt s tisíckami koncových používateľov). Budete pomáhať pri príprave kompletnej zákazníckej zóny - faktúry, služby, prehľad spotreby.
+ IoT riešení pre priemyselných klientov s nasadením v rámci BA kraja aj celého Slovenska

Aktuálne pracujeme všetci z domu, ciže Home-office nie je výhodou, ale nutný. Ak podmienky v budúcnosti dovolia, radi Vás privítame opäť v kancelárii :-) máme dobrú kávu, kalčeto, playko aj kolegov, s ktorými sa viete poradiť.

Viac detailov o jednotlivých projektoch Vám predstavíme radi na interview.

Budete využívať niektoré z technológií:
+ Java 8/11
+ Spring Framework 5 stack (Data, Web, WS, Security, HATEOAS, Cloud)
+ GIT, GitLab CI/CD
+ Docker (vrátane Docker Compose a/alebo Swarm)

+ 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia (aktuálny plán školení ma 12+ tém od blockchainu, cez gdpr, iot, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ak by ste mali otázky o stave výberového konania, alebo o danej pozícii, prosím kontaktujte nás na uvedenom mobilnom čísle alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ tímovosť, spoľahlivosť a inovatívnosť
+ zákaznícka orientácia a flexibilita
+ angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou (v prípade konkrétnych projektov podľa potreby sa dohodnúť so zákazníkom)

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4042996  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac