Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

IMI SPED, spol. s r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 100 EUR/mesiacZa celý odpracovaný mesiac od 2 100€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Turnusová práca v EÚ v štátoch DE,FR,DK,SE,IT,ES. Žiadne UK.
Garancia zárobku za celý odpracovaný mesiac minimálne 2 100€ v čistom.
Zväčša jedna nakládka a jedna vykládka.
Autá E6 MAN, DAF, Mercedes.
Návesy do 5 rokov málo jazdené.

Motivačne nastavený platový systém, odmeny za spotrebu, bonusy, firemný telefón, Slovenská rodinná spoločnosť, výhodné tankovanie. Vlastné servisné stredisko. Frima nepretržite na trhu od roku 1993. Možnosť pomoci pri zlúčeni rodiny.

Vozový park hlavne DAF, MAN, Mercedes, Scania euronoriem 6. Obuté na pneu prémiovej značky. Vlastné servisné stredisko a ubytovacie kapacity.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, bezúhonnosť, dochvíľnosťˇa výhodou znalosť nemeckého jazyka

Naša spoločnosť IMI SPED spol. s r.o. bola založená v roku 1993 slovenskými spoločníkmi, doteraz sme výhradne slovenskou rodinnou spoločnosťou a sme členom skupiny IMI. Od svojho vzniku je našim hlavným predmetom činnosti vykonávanie medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy vlastným vozovým parkom a počtom vozidiel sa radíme do TOP 10 na Slovensku. Moderný vozový park je vybavený satelitným systémom, ktorý umožňuje online sledovanie polohy vozidiel, zásobu pohonných hmôt a mnoho ďalších funkcií, čo umožňuje reálne riadenie vozidiel v čase, čím dosahujeme vysokú efektívnosť a hospodárnosť využitia vozidiel. Každé vozidlo je vybavené navigačným systémom GPS, senzormi a mobilným telefónom.
Firma vlastní certifikát kvality ISO 9001:2001.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2558999  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac