Práca v Londýne! Kontrolór parkovacích lístkov

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Londýn, St. Albans, Welwyn /blízko Londýna/, Veľká Británia
Termín nástupu
každé 2 týždne
Mzdové podmienky (brutto)
8,12 GBP/hod. + bonusy do 180 GBP/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na parkoviská, ktorých úlohou je vymáhanie legislatívy Mestskej samosprávy, týkajúcej sa kontrol parkovania. Budete zodpovední za vydávanie Oznámení o pokutách pre vozidlá ktoré porušili predpisy, a taktiež za autorizáciu na odťah vozidiel v súlade so zmluvnými pokynmi.
Bude od Vás požadované pracovať 42,5 hodiny týždenne pondelky až nedele (vrátane štátnych sviatkov). Smeny sa môžu meniť a môžu zahŕňať aj nočné služby. Pracovné hodiny sú medzi 8:00 až 22:00. Flexibilita pre túto pozíciu je dôležitá. Cez deň prejdete aj 10 míľ.

Nakoľko si hradíte ubytovanie /depozit+mesačný nájom dopredu/, letenku a stravu, je potrebné počítať s určitými počiatočnými nákladmi.

• 20 dní dovolenky ročne plus štátne sviatky
• Dôchodkové zabezpečenie
• Pracovnú uniformu bezplatne
• Odmeňovací systém
• Systém zliav
• Tréning a osobný rozvoj
• Poradný výbor pre zamestnancov reprezentujúci požiadavky zamestnancov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v ANGLICKOM jazyku s Vašou fotografiou na [email protected].

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou In Box Agency s.r.o., Palackého 8, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť vykonávajúca externé služby vo vysoko regulovaných odvetviach využívaných verejnosťou, ktorá má viac ako 70 klientov (vrátane Londýnskej dopravy, DVLA, Westminster City Council a mnoho NHS trustov), a zamestnáva 5.200 zamestnancov, ktorí pracujú na týchto projektoch. Úspech spoločnosti ju viedol k vytvoreniu troch sektorov určených pre základné trhy; Centrálnu správu, Lokálne samosprávy a Zdravotníctvo.
Spoločnosť je UK lídrom medzi spoločnosťami vykonávajúcimi uplatňovanie verejného poriadku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť komunikovať s klientom, často v nepríjemných situáciach
• Predchádzajúce skúsenosti v prostredí zákazníckeho servisu
• Dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku (slovom aj písmom)
• Znalosť práce s PC
• Radosť z práce vonku v akýchkoľvek poveternostných podmienkach
• Dôveryhodnosť na nezávislú hliadkovaciu prácu a vykonávanie vymáhacej práce
• Flexibilitu
• Schopnosť za smenu prejsť pešo aj 10 míľ

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2620021  Dátum zverejnenia: 7.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,12 GBP/hod. + bonusy do 180 GBP/mes.