Holandsko - Inštalatéri

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Apríl 2020
2 200 - 2 500 EUR/mesiac 530€ - 570 / týž. v čistom + ubytovanie zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského klienta (personálnu agentúru s 20 ročnou históriou zamestnávajúcu viac ako 600 spokojných technických zamestnancov v stavebníctve a elektro odbore) momentálne hľadáme inštalatérov.

Ide o prácu na rekonštrukciách ale aj novostavbách - kde sa hlavne inštalujú sprinklery a systémy centrálneho (ústredného kúrenia)

• stabilná práca na holandskú zmluvu
• ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská presonálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- prax ako inštalatér minimálne 3 - 5 rokov
- komunikatívna úroveň AJ alebo HJ
- základné ručné náradie:
- vrtačku s príklepom a ideálne aj vysávač na prach spojený s vrtaním
- ohýbačky na rúrky – ak máte
- slušné pracovné oblečenie – a kvalitnú obuv

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3516092  Dátum zverejnenia: 20.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac