Menič foriem v automotive výrobe Lozorno

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ 10% prémie podľa kvalifikácie a výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automotive aktuálne hľadáme zamestnancov na pozíciu Meniča - Zoraďovača foriem na vstrekovanie plastov.

Hlavnými úlohami pracovnej náplne je:
- vykonávať výmeny nástrojov na vstrekolisoch
- vymieňať odoberače na robotoch a nastavovať odoberací program
- pripravovať materiál, farbivá a aditíva, kontrolovať dodržanie času a teploty sušenia
- organizovať striedanie výrobného personálu počas prestávok
- zodpovedať za sledovanie skladu náhradných dielov, spotrebného materiálu ich objednávanie a odpisovanie
- čítať výkresovú dokumentáciu a identifikovať náhradné diely
- pracovať s so sústruhom, frézou a brúskou na plocho, zvárať
- pracovať v štvorsmennej prevádzke

- trvalé dobre ohodnotené zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím zašlite CV na email [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na 0908 63 44 71. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť v oblasti Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii
- ochota pracovať na smeny
- základy práce s PC

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3827058  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac