Nórsko - kuchári do hotela na fjordoch

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Inderøy, Nórsko
Termín nástupu
Apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 23 EUR/hod.230 NOK na hodinu (cca 23,50€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nórsku, hotel na krásnych fjordoch aktuálne hľadáme Kuchárov na pozície Sous chef a Chef pre nástup v priebehu Apríla 2020. Miesto práce v Nórsku je (Inderøy) a ide o dlhodobý pracovný pomer.. Ide o Hotel s vynikajúcou kuchyňou v nádhernom prostredí nórskych fjordov, kde sa počas sezóny riúravuje A La Carte menu a mimo hlavnej sezóny často organizujú svadby, oslavy, večierky či iné eventy s fixným menu.

Pracovnou náplňou sú typické povinnosti kuchára - príprava surovín, príprava jedál, dodržiavanie hygieny na pracovisku, riadiť sa inštrukciami priameho nadriadeného Head Chefa a úzko s ním spolupracovať

- dobré platové ohodnotenie
- dlhodobá príležitosť
- výborný kolektív
- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom

: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ide o Hotel s vynikajúcou kuchyňou v nádhernom prostredí nórskych fjordov, kde sa počas sezóny riúravuje A La Carte menu a mimo hlavnej sezóny často organizujú svadby, oslavy, večierky či iné eventy s fixným menu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúseného uchádzača, ktorý je ale ochotný sa učiť nové veci, ideálne s praxou v zahraničí, ktorý veľmi rád zostane dlhodobo pracovať v Nórsku a má ambíciu postúpiť v zamestnaní na vyššiu pozíciu.

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3880363  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 23 EUR/hod.