Fínsko - vodič na nákladné auto s betónovou pumpou

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Od 16 EUR/hod.mzda je vyplácaná 2 x mesačne k 1 a 15 dňu v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho fínskeho klienta aktuálne hľadáme vodiča na nákladné auto s betónovou pumpou s okamžitým nástupom. Ide o prácu na trvalý pracovný pomer na fínsku zmluvu, na dobu neurčitú..

Obsahom pracovnej náplne je riadiť nákladný automobil a obsluha betónovej pumpy Schwing a Putzmeister. Pumpy sú ovládané diaľkovo.

Pracuje sa na staveniskách vo Fínsku v meste Kemi a jeho okolí.

- práca na fínsku zmluvu
- zabezpečené ubytovanie hradené zamestnávateľom
- dlhodobá príležitosť

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis v anglickom jazyku s fotografiou a detailným rozpisom pracovných skúsenosti, kópiu VP, prípade vaše fotografie z práce na staveniskách. Požadované dokumenty pošlite na adresu [email protected]. Prípadné nás môžete kontaktovať telefonicky na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s našim dlhoročným overeným fínskym zamestnávateľom pôsobiacim v stavebníctve a strojárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vodič, strojník, obsluha stavebných strojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič betónovej pumpy - stavebníctvo

Počet rokov praxe

5

- prax s riadením a obsluhou vozidla s betónovou pumpou
- anglický alebo fínsky jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota dlhodobo pracovať vo Fínsku
- flexibilita, samostatný a zodpovedný prístup k práci

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4054186  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 16 EUR/hod.