Nemecko - CNC Operátori a programátori na nemeckú zmluvu

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Od 2 500 EUR/mesiac- čistá mzda sa pohybuje v rozmedzí 2300 - 2600€ na mesiac - za 168 hodín (22 dní v týždni) - nadčasy platené - príplatky za zmennosť (ak sa vyžaduje)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa zamestnávaním v oblasti strojárstva hľadáme do viacerých závodov CNC Operátorov so skúsenosťami pri obsluhe a programovaní CNC strojov, hlavne sústruhov, fréz a ohraňovacích lisov (ohýbačiek).

Aktuálne obsadzujeme zamestnancov na tieto pozície:

3 x CNC Frézar - 74193 Schwaigern (Nemecko)
Mzda: 2300€ netto mesačne
1. Obsluha trojosových CNC fréz
2. Práca s ovládacím systémom Siemens Sinumerik
3. Výroba filtračných prvkov a komponentov pre strojárstvo
4. Výroba malých komponentov v oblasti výroby prototypov
5. Práce podľa technických výkresov
6. Prestavovanie strojov
7. Realizácia prípravných a následných dokončovacích a kontrolných prác

2x CNC Ohýbač Amada/Trumpf - 87727 Babenhausen (Nemecko)
Mzda: 2530€ netto mesačne
1. Prevádzka CNC ohýbacích strojov s ovládacími prvkami Amada a Trumpf
2. Výroba jednotlivých dielov pre strojárstvo, predovšetkým opláštenie strojov
3. Práca v kusovej a malosériovej výrobe
4. Spracovanie plechu z ocele a nehrdzavejúcej ocele
5. Prestavovanie strojov
6. Realizácia opráv

2x CNC Ohýbač Trumpf - 88171 Weiler-Simmerberg (Nemecko)
Mzda: 2600€ netto mesačne
1. Obsluha CNC ohýbacích strojov s riadiacim systémom Trumpf
2. Údržba, starostlivosť o stroje
3. Výroba komponentov pre kovové konštrukcie
4. Práca v kusovej a malosériovej výrobe
5. Výroba plechových dielov podľa výkresu
7. Realizácia opráv
8. Realizácia prípravných a následných dokončovacích a kontrolných prác

Väčšinou sa pracuje v jednozmennej prevádzke, no u niektorých zamestnávateľov môže byť požiadavka na 2 - 3 zmeny s adekvátnymi príplatkami za zmennosť.

Vo firme sa komunikuje v nemeckom jazyku, preto je požadovaná taká úroveň nemeckého jazyka, aby ste sa vedeli dohovoriť v práci (úroveň B1, B2).

- dlhodobá práca na nemeckú zmluvu
- overený zamestnávateľ
- asistencia so zabezpečením ubytovania pred vycestovaním do Nemecka

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite emailom na adresu [email protected] životopis v NEMECKOM jazyku. V životopise by mali byť podrobne rozpísané vaše skúsenosti z predchádzajúcich zamestnaní na tejto pozícii - a to hlavne na akých strojoch ste pracovali a čo presne bolo náplňou vašej práce. V prípade otázok nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0948 355 540 (8:00 - 14:00).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s nemeckou spoločnosťou - expertom na zamestnávanie v oblasti strojárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - obrábanie kovov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

4

- skúsený CNC operátor so schopnosťami ovládať stroj, robiť korekcie a úpravy v programoch
- ochota pracovať dlhodobo v Nemecku
- komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
- vlastné auto a VP výhodou

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4073975  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac