Fínsko - CNC Operátori a programátori s nástupom aj ihneď

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Od 16 EUR/hod.Nadčasové hodiny sa zaratávajú do banky prac. času (bank hours)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s partnerskou fínskou partnerskou spoločnosťou hľadáme pre klienta –strojársku firmu operátora na CNC obrábacie centrá s sústruhy. Náplňou práce je obsluha a programovanie CNC stroja - výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Taktiež nevyhnutné je vedieť aj programovať.

Aktálne umiestnenia:

Mesto Karvia (17,00 € / hod)
Obsluha a programovanie: CNC drilling machine TOS WRD130 HEIDENHAIN 640, CNC milling machine Correa A16 HEIDENHAIN 355, CNC milling machine Lagun GMB 62 HEIDENHAIN 512, CNC milling machine FIL HEIDENHAIN 420

Mesto Kruunupyy (16,48€ / hod)
Obsluha a samostatné programovanie: CNC Fanuc controlled turning machines: (lathes, for ex. Doosan Puma 3100ULY, Goodway GCL-2L, vyrábajú sa veľké série

Mesto Kotka (17,00€ / hod)
Obsluha a programovanie: Mazak machining centres and Zayer milling machine with the largest movement range (X=8200, Y=2000 and Z=1500), equipped with a swivel machining head (with a 0.001-degree distribution) and a rotary table.

Mesto Keuruu (15,95€ / hos)
Obsluha a programovanie: Mazak HCN-6800 horizontal machining center (Mazatrol Matrix2), Mazak VCT-800/30HD (Mazatrol SmoothG), Mazatrol programmes made through WinCam

Mesto Vieremä (15,95€ / hod)
Obsluha a programovanie:
Mazak HCN-6800 horizontal machining center (Mazatrol Matrix2), Mazak VCT-800/30HD (Mazatrol SmoothG), Mazatrol programmes made through WinCam

Hyundai HS 630 (Fanuc 18iM controllers), Johnford VMC (Fanuc 18iM controllers), Leadwell V40 (Heidenhain 410 controllers).

Mesto Mänttä (15,95€ / hod)
OKUMA 400 Multus , lathe, OSP 200 controllers, ability to programme based on technical drawing is a must, series 1-100 elements, hard materials

Matsuura mam 72 machining centre, 5-axis, Fanuc controllers, , ability to programme based on technical drawing is a must, series 1-100 elements, hard materials

Puma 350-700,lathe / turning machine, Fanuc controllers, ability to programme through codes and based on technical drawing is a must, series 1-100 elements, hard materials

Mesto Oulu (17,00€ / hod)
Obsluha a programovanie: CNC machinist with programming / corrections skills for independent work on 5 axis Mazak machining centre (work done mostly on 3-axis), series 1-20 pieces, elements dimensions

Mesto Valtimo (14,88€ / hod)
4 -axis machining centres with Fanuc controllers (ex. Quaser MV and Leadwell V). Production of metal elemnts according to customer's specification,

Je potrebné aby ste mali komunikatívnu úroveň anglického jazyka – úroveň B1.

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú.
Pracuje sa 5 dní v týždni - po 8 - 10 hodín

- preplatenie cesty do Fínska do výšky 150€
- dobré mzdové ohodnotenie
- možnosti nadčasov
- overený zamestnávateľ
- dlhodobý kontrakt
- ubytovanie zabezpečené
- mzda každé 2 týždne

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV s podrobným rozpisom pracovných skúsenosti, strojovom parku na ktorom ste pracovali a druhu výroby v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí spĺňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať. Prípadne nás kontaktujte na 0908 63 44 71.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - fínsku spoločnosť zameranú na strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, CNC stroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

5

- Prax na CNC strojoch – popis strojového vybavenia vyššie
- Schopnosť programovať a obsluhovať stroje
- Čítanie a práca podľa technických výkresov
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4074028  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 16 EUR/hod.