Fínsko - Operátor výroby - montážnik/čka v automobilke alebo v produkcii autobatérií (ženy, muži, páry) nástupy aj v Januári 2022

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Uusikaupunki, Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Od 13 EUR/hod.bude upresnené počas výberového konania, mzda závisí od dĺžky preukázateľnej predchádzajúcej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre fínsku automobilku – popredného výrobcu automobilov renomovanej značky hľadáme operátorov do výroby.
- Pracovná zmluva sa uzatvára priamo s fínskou výrobnou spoločnosťou
- Práca je vhodná pre mužov, ženy a páry
- Pracuje sa na 3 zmeny

Pracovná náplň :
Ide o prácu v stoji pri výrobných a montážnych linkách, na rôznych pozíciách. Opakujúce sa operácie a práca v takte. Pracuje sa na 3 zmeny.
Iné dôležité informácie:
- Je potrebné prispôsobiť sa fínskym pracovným zvyklostiam (napr. nadriadená môže byť žena a pod)
- Je potrebné prejsť lekárskou prehliadkou
- Prvý pracovný deň sa prechádza drogovým testom

Ubytovanie: Je možnosť zabezpečiť si jednoduché ubytovanie v bezprostrednej blízkosti od výrobnéhon závodu v cene 350 - 429€ na mesiac. Toto ubytovanie má ideálnu polohu na vynikajúcom mieste. Iba 5-minútová cesta do práce. Pri bývaní tu šetríte cestovné náklady a môžete tiež ušetriť niekoľko hodín navyše cestovania.

- dlhodobá príležitosť začať žiť vo Fínsku
- prislúchajúce mzdové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] .

V životopise by mali byť detailne uvedené vaše predchádzajúce pracovné skúsenosti zo zamestnaní, kde ste pracovali vo výrobe automobilov, alebo podobnej výrobe v oblasti automotive.

Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať .

V prípade otázok volajte na 0948 033 511.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný výrobca automobilov prestížnej značky vo Fínsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

výroba a montáž automobilov alebo komponentov

Počet rokov praxe

1

- Prax vo výrobe automobilov alebo podobnej – minimálne 1 rok
- Schopnosť pracovať samostatne
- Manuálna zručnosť
- Presnosť pri práci a zameranie na vysokú kvalitu
- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Výška minimálne 150 cm (linky sú takto stavané)
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka na úrovni B1

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4213836  Dátum zverejnenia: 8.2.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 13 EUR/hod.