Fínsko - Kuchár/ka v lyžiarskych strediskách v Laponsku

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 833 EUR/mesiacČistá mzda závisí od praxe - orientačné info: Prax 0 – 2 roky – 1883€ (11,84) Prax 2 – 5 rokov – 1938€ (12,19) Prax 5 – 10 rokov – 1999€ (12,57) Prax nad 10 rokov – 2076€ (13,06) Mzda je hradená každé 2 týždne alebo mesačne v závislosti od hotela

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovanú fínsku sieť 22 hotelov a hotelových reštaurácií v mestách a lyžiarských strediskách aktuálne hľadáme skúsených kuchárov, na samostatnú prácu v reštauráciach v Laponsku:.

Náplňou práce kuchára je hlavne:
• Odhadnúť a komunikovať denné výrobné potreby
• Preukázať správne a bezpečné používanie všetkého kuchynského vybavenia
• využívať znalosti o všetkých štandardných postupoch a zásadách týkajúcich sa prípravy, príjmu, skladovania a sanitácie potravín
• Práca na všetky zmeny, napr. raňajky, obedy, večere, à la carte, bufet atď. (závisí od reštaurácie/hotela)
• Byť schopný jasne definovať štandardy produktivity s požiadavkami na kvalitu a metódami potrebnými na ich získanie
Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu
Ide o prácu na zimnú sezónu s nástupom v mesiaci November 2021 a trvaním minimálne 5 mesiacov – cca do polovice Apríla 2022. Garanrovaný minimálny pracovný čas je 8 hodín denne / 40 hodín týždenne.

Miesto práce: Fínsko - viacero miest a lyžiarských stredísk v Laponsku

Termín nástupu: 15.11.2021

- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Fínska
- dobré mzdové ohodnotenie
- možnosť vrátiť sa na ďalšiu zimnú sezónu
- v závislosti od hotela možnosť zliav na atrakcie a lyžiarske vleky

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku s fotografiou na adresu [email protected] a do predmetu mailu napíšte KUCHÁR – LAPONSKO - FÍNSKO. Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať. V prípade otázok nás môžete kontaktovať aj telefonicky na +421 908 63 44 71.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Obsadzujeme v spolupráci s fínskou partnerskou agentúrou pre renomovanú fínsku sieť 22 hotelov a hotelových reštaurácií v mestách a lyžiarských strediskách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár - gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár - gastronómia, cestovný ruch

Počet rokov praxe

2

- Prax ako kuchár minimálne 2 rokoy v à la carte alebo bufetových reštauráciách
- Schopnosť pracovať v rušnom prostredí kuchyne
- Dobrá fyzická a psychická kondícia
- Je potreba počas práce používať rúška
- Potreba prejsť testom hygieny (v angličtine - certifikát 60€)
- Minimálne plynulá komunikatívna úroveň anglického jazyka B2 – C1

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4214559  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 833 EUR/mesiac