Fínsko - Letenka preplatená - CNC Operátor / programátor - viac ako 20 rôznych ponúk na CNC

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 25 EUR/hod.príplatky za poobedňajšie a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s rokmi preverenou partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klientov – strojárske firmy programátorov / operátorov na CNC obrábacie stroje. Náplňou práce je obsluha a programovanie CNC stroja - výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Taktiež v mnohých prípadoch je nevyhnutné vedieť aj programovať.

- dlhodobý kontrakt s fínskou firmou
- Ubytovanie dotované - často zadarmo - maximálne 200€ mesačne
- Mzda platená 2 x mesačne
- dobré platové ohodnotenie
- preplatenie cestovného do Fínska do 250€ (na základe dodaných dokladov)
- možnosť pracovať až do 200 - 240 hodín vrátane nadčasov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať. Prípadne nás kontaktujte na 0908 63 44 71.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Obsadzujeme v spolupráci s rokmi preverenou partnerskou fínskou personálnou agentúrou zameranou výlučne na zamestnávanie odborníkov v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - obrábanie kovov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- Prax na CNC strojoch – popis strojového vybavenia vyššie
- Schopnosť programovať a obsluhovať stroje uvedené vyššie
- Čítanie a práca podľa technických výkresov
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1
- Ochota dlhodobo pracovať vo Fínsku

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4339475  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 16 EUR/hod.