TIG zvárač/Orbitálny zvárač/prípravár

Industriemontage s.r.o.

Místo práce
Puurs, Belgie
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
5/2021
Mzdové podmínky (brutto)
5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na farmáciu do Belgicka hľadáme TIG zváračov, orbitálnych zváračov a prípravárov.

Podmienky:
- zvárači platné certifikáty na ručné a orbitálne zváranie
- prípravári izometria
- anglický jazyk
- SCC certifikát
- formulár A1

Nástup možný ihneď. Trvanie projektu do konca roka 2021.
Pracuje sa aj v sobotu. Odjazdovky po dohode..
Ubytovanie je kompletne hradené vo víkendových domoch alebo bytoch.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hlavnou činnosťou spoločnosti Industriemontage s. r. o. je montážna a výrobná činnosť v oblasti strojárstva, pre všetky odvetvia priemyslu, čo nepriamo vyplýva aj z názvu spoločnosti. Spoločnosť je ďalej dodávateľ zváračských a potrubárskych prác, pracovnej sily pre obchodných partnerov prevažne v západnej a severnej Európe.

Hlavným cieľom spoločnosti je byť stabilným partnerom pre súčasných a aj budúcich zákazníkov.

Je pre nás výzvou plniť Vaše požiadavky, podľa Vašich predstáv.
ID: 4071472  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 5 000 EUR/měsíc