IT Specialista - junior - příležitost pro absolventy

Peopledrive

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
31.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete:
- pracovat na implementaci HW a SW řešení u zákazníků společnosti – především v oblasti datových center, počítačových sítí, datových sítí, ochrany dat a bezpečnostní infrastruktury
- Analyzovat a řešit problémy zákazníkova prostředí
- Pro vybrané zákazníky (po úspěšné implementaci) tvořit podporu zákazníkova prostředí
- V týmu budete podporou pro IT architekty a konzultanty, od kterých se můžete hodně naučit
- Podílet se na velkých technologicky zajímavých projektech v komerční sféře i státní správě

Jaké jsou klíčové oblasti projektů společnosti?
- Security a networking – setkáte se s produkty od výrobců HPE, Cisco, VMware, F5, Microfocus – ArcSight, Palo Alto, Fortinet, Citrix

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost pracovat pro progresivní společnost s unikátním know-how
- Dobré platové ohodnocení
- Budget na benefity – sami si můžete rozhodnout, co z balíčku benefitů si vyberete
- Klidné kanceláře v blízkosti centra
- Možnost učit se od těch nejlepších v oboru a s tím související kariérní růst
- Možnost občasné práce z domova

Informace o náboru

Pro našeho klienta, progresivní českou společnost s unikátním know-how hledáme zapáleného IT Specialistu, který se chce učit od nejlepších v oboru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Progresivní česká společnost s unikátním know how. Security a networking – setkáte se s produkty od výrobců HPE, Cisco, VMware, F5, Microfocus – ArcSight, Palo Alto, Fortinet, Citrix

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Základní povědomí o IT – z pohledu bezpečnosti nebo sítí (vítáme i absolventy – vše vás rádi doučíme)
- Angličtna na středně pokročilé úrovni (budete ji používat především při školení na technologie, které budete v práci využívat)
- Ochotu učit se nové věci a vzdělávat – to vše pod dohledem zkušených mentorů – věříme, že forma ,,learning by doing“ je pro kariérní růst ta nejlepší

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3500855  Dátum zverejnenia: 25.9.2018