Procesní technik kvality

Ing. Petr Gross s.r.o.

Milotice nad Bečvou 96, 75367 Milotice nad Bečvou, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost Ing. Petr Gross s.r.o. působí na trhu 17 let.

Vyrábíme a dodáváme kvalitní díly pro kompletaci světel do automobilu, a tím přispíváme k bezpečné jízdě a viditelnosti.

Nyní hledáme samostatného a ochotného člověka na pozici

PROCESNÍ TECHNIK KVALITY
- komunikace se zákazníky, řešení reklamací
- záznamy do reklamačních protokolů a sledování náprav. a preventivních opatření
- spolupráce na zavádění nových projektů/výrobků do sériové výroby
- účast na interních/externích auditech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na penzijní připojištění
- firemní výuka anglického jazyka
- finanční benefity (pololetní odměny, stravné, dopravné)
- měsíční docházkový bonus ve výši 1 000 kč

Informace o náboru

Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- práci v příjemném kolektivu rostoucí společnosti
- profesní růst - zaškolení formou externích/interních kurzů
- možnost seberealizace, zásadní podíl na růstu společnosti vlivem na kvalitu výrobků a vztahy se zákazníky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- angličtina na komunikativní úrovni
- uživatelská znalost PC - Excel, Word, Outlook
- aktivní řidič sk. B
- komunikativnost, odpovědnost, samostatnost

Výhodou:
- praxe v oblasti kvality, reklamací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma IPG s. r. o. byla založena v roce 2001 a zabývá se výrobou plastových výrobků pro automobilový průmysl, výrobou vstřikovacích forem a dílů. V roce 2015 byla firma oceněna titulem Podnikatel roku 2015 Olomouckého kraje.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3317310  Dátum zverejnenia: 22.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000 Kč/měs.