Reagujte bez životopisu

Key account manager gynekológia a urológia

InterMedical Plus, s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2022
80 000 - 100 000 Kč/mesiac13. a 14. plat, výkonový bonus po 1. roku spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedenie jednorázových medical devices v oblasti gynekológie a urológie
Prvý kontakt relevantných oddelení v štátnych aj neštátnych zdravotníckych zariadeniach
Následná pravidelná starostlivosť o klientov
Zaškolenie personálu nemocníc a účasť na zákrokoch na operačných sálach
Prieskum trhu a pravidelná komunikácia s autoritami v oblasti
Detaily NP budú komunikované osobne

Výborné platové podmienky - prezentované pri 2. kole pohovoru
nadštandardná dovolenka
nadpriemerné pracovné pomôcky
dlhodobé zamestnanie

Prosím do mailu mi napište krátku esej v ľubovolnom jazyku, v ktorej popíšte vašu motiváciu a vaše zručnosti pre ktoré by sme mali vybrať vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

medicínske zariadenia, farmácia

Počet rokov praxe

5

Cieľavedomosť, teamový hráč, samomotivátor, komunikatívnosť na vysokej úrovni, business prehľad, orientácia na výsledky, samostatnosť

Sme druhý najväčší distribútor medical devices od svetových výrobcov na Slovensku s plánom expandovať do Českej republiky. Distribujeme medicínske zariadenia do všetkých relevantných medicínskych oblastí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4182723  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 80 000 Kč/mesiac