Operátor skladu nebo logistiky - noční směny

Inventec (Czech), s.r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 24 000 Kč/měsícPříplatek za práci v noci 10%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Aktuálně hledáme operátory skladu na denní nebo noční směny na naši pobočku v Modřicích (5 x týdně 8 hodin).

Co bude náplní Vašeho dne?

- Každý den budete vychystávat a zaskladňovat materiál podle potřeb výrobní linky (popřípadě přijímat materiál či expedovat hotové výrobky)
- Jezdit s paleťákem a VZV
- Vést evidenci v systému SAP

Co od Vás očekáváme?

- Máte minimálně výuční list nebo maturitu
- Ovládáte základy práce s PC
- Umíte logicky přemýšlet a jste precizní
- Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi naučíme
- Práce je vhodná pro muže i ženy!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co můžeme nabídnout my Vám?

- Stabilní a různorodou práci, ve které se člověk každý den učí
- Přátelský menší tým
- Práce pro pobočku v Modřicích od PO- PÁ od 20:30 do 5:00
- Příplatky za práci přesčas nad rámec zákona - 43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU NAVÍC
- Příplatky za práci v noci
- Firemní jídelnu a stravenky
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování
- Bonusy
- Multisport karta
- Týden volna navíc

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Inventec (Czech), s.r.o. (IČO 26919389), jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost Profesia prostřednictvím svých elektronických systémů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

MS Office - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

zkušenosti s řízením VZV výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inventec (Czech) s. r. o. je součástí globálního lídra Inventec Corporation, který se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií. Firemní hodnoty společnosti, jako inovace, kvalita, důraz na spokojeného zaměstnance a zákazníka, činí z Inventecu jeden z největších výrobců elektroniky na světě. Inventec (Czech) s. r. o. je také součástí sdružení EICC, čímž se zavazuje dodržovat lidská práva, bezpečnost na pracovišti a netolerovat nečestné jednání vůči pracovníkům.

Inventec Corporaton vznikl roku 1975 v Taipei v Taiwanu. Nyní společnost provozuje 8 výrobních areálů a 10 inovačních center ve světě. Výrobní závody produkují celkem ročně přes 100 milionů kusů elektroniky, která je dodávána pro největší světové značky počítačových technologií. Společnost současné zaměstnává mezinárodně 55 000 pracovníků. V České republice sídlí Inventec (Czech) s. r. o. v Modřicích u Brna, kde se zabývá výrobou počítačových serverů pro významného klienta. Neustálé zlepšování procesů a spokojenost zaměstnanců umožňuje Inventecu dále růst, a nabízí tak stabilitu a možnost karierního rozvoje. Neustálým zlepšováním procesů a investicemi do vzdělání se společnost dále vyvíjí a poskytuje tak zaměstnancům možnost seberealizace.

Inventec (Czech) s. r. o. nabízí pracovní příležitosti a také studentské stáže v oborech Administrativa, Engineering, IT, Kvalita, Výroba a Logistika a jiné.
ID: 3907200  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc