Reagujte bez životopisu

Operátor kvality - 3 dny v týdnu - Denní nebo noční směna

Inventec (Czech), s.r.o.

Místo práce
Tuřanka 1312/106, Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inventec (Czech) s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku.

Pro nový závod naší společnosti ve Slatině hledáme nové operátory kvality na noční nebo denní 12 HOD směny - PRÁCE POUZE 3 DNY V TÝDNU.

Co bude náplní Vaší práce?

- Budete kontrolovat vyrobené produkty dle pracovních instrukcí (finální kontrola)
- Součástí Vaší práce bude identifikace neshodného produktu
- Zároveň budete provádět vzorkování na různých stanovištích
- Budete zadávat neshodné produkty do interního systému

Co od Vás očekáváme?

- Ideálně zkušenost z oblasti výroby či kvality
- Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem
- Nevadí vám kontrolovat práci druhých a hledat na ní chyby
- Jste týmový hráč
- Dochvilnost a ochotu pracovat v noci (v případě nočních směn)
- Čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co můžeme nabídnout my Vám?

- Práci 3 dny v týdnu (noční směny) – do práce chodíte buď neděli, pondělí a úterý (+ pracovní sobota 1x měsíčně) nebo středa, čtvrtek, pátek (+ pracovní sobota 1x měsíčně), v čase 18:00 – 6:00 (v průměru odpracujete 14 směn v měsíci)
- Práci 3 dny v týdnu (denní směny) – do práce chodíte v neděli, pondělí a úterý (+ pracovní sobota 1x měsíčně) v čase 6:00 – 18:00 (v průměru odpracujete 14 směn v měsíci)
- Stabilní práci, ve které se můžete naučit spoustu nového
- Čisté prostředí
- NADSTANDARDNĚ PLACENÉ PŘESČASY (43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU NAVÍC)
- Půlroční a roční bonusy
- Příplatek 10% za práci v noci
- Vše potřebné Vás samozřejmě naučíme
- Firemní jídelnu a stravenky (+pitný režim na pracovišti)
- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování
- Týden volna navíc
- Multisport karta

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inventec (Czech) s. r. o. je součástí globálního lídra Inventec Corporation, který se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií. Firemní hodnoty společnosti, jako inovace, kvalita, důraz na spokojeného zaměstnance a zákazníka, činí z Inventecu jeden z největších výrobců elektroniky na světě. Inventec (Czech) s. r. o. je také součástí sdružení EICC, čímž se zavazuje dodržovat lidská práva, bezpečnost na pracovišti a netolerovat nečestné jednání vůči pracovníkům.

Inventec Corporaton vznikl roku 1975 v Taipei v Taiwanu. Nyní společnost provozuje 8 výrobních areálů a 10 inovačních center ve světě. Výrobní závody produkují celkem ročně přes 100 milionů kusů elektroniky, která je dodávána pro největší světové značky počítačových technologií. Společnost současné zaměstnává mezinárodně 55 000 pracovníků. V České republice sídlí Inventec (Czech) s. r. o. v Modřicích u Brna, kde se zabývá výrobou počítačových serverů pro významného klienta. Neustálé zlepšování procesů a spokojenost zaměstnanců umožňuje Inventecu dále růst, a nabízí tak stabilitu a možnost karierního rozvoje. Neustálým zlepšováním procesů a investicemi do vzdělání se společnost dále vyvíjí a poskytuje tak zaměstnancům možnost seberealizace.

Inventec (Czech) s. r. o. nabízí pracovní příležitosti a také studentské stáže v oborech Administrativa, Engineering, IT, Kvalita, Výroba a Logistika a jiné.
ID: 3919973  Dátum zverejnenia: 4.12.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc