Specialista prodeje zájezdů

Invia.cz, a.s.

Místo práce
Cejl 107, Brno-střed-Zábrdovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
12.5.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodovat se dá s čímkoliv, ale umožňovat lidem, aby si plnili své sny a dostávat za to zaplaceno, to je prostě bezesporu příjemná práce! No řekněte sami?

Cestovní agentura Invia hledá sympatické obchodníky, kteří umí o zemích nejen zasvěceně mluvit, ale daný zájezd i prodat. Nabízíme moderní a čisté prostředí s božským kolektivem :-)
Troufáte si?

Co bys měl vědět:
• Nejedná se o aktivní prodej
• Nikoho nenutíte a neobvoláváte náhodná čísla
• Komunikujete pouze s klienty, kteří o zájezd projevili zájem

Co nabízíme:
• Fixní mzdu + motivační ohodnocení (průměrná mzda 22.000 - 35.000 Kč/měs.)
• Placené Relax Days
• V rámci pracovních cest proletět svět
• Slevy na zájezdy
• MULTISPORT karta
• Do roka šéfovat vlastní tým
• Možnost částečné práce na Home Office

Co potřebujeme od Tebe:
• Nástup ihned
• Maturitní zkoušku
• Schopnost se rychle rozhodovat
• Vytříbenou komunikaci
• Dovednost rozhodovat se pod stresem
• Týmového ducha

Těšíme se!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší internetová cestovní agentura v České republice s obratem 3,45 miliardy korun za rok 2014, která od svého vzniku v roce 2002 odbavila již přes 1 000 000 klientů.

Invia je autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Vše za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Invia můžete navštívit nejen na internetu, ale také v některé z více než 100 poboček po celé České republice. Invia má své zastoupení již na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.
ID: 4064355  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc