Sales Manager

Iris Hotel Eden

Místo práce
Vladivostocká 1539/2, Praha 10-Vršovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manager obchodního hotelového oddělení
My jsme IRIS HOTEL EDEN a Ty můžeš být náš nový Sales Manager!
Rádi bychom mezi sebe vzali:
• Pozitivního člověka s potenciálem stát se kvalitním managerem, s touhou rozvíjet své znalosti a zkušenosti
• Člověka s obchodním duchem, který se nebojí komunikace, oslovování nových partnerů a spolupráce v týmu
• Někoho, kdo se pohybuje v hotelovém prostředí a cítí se v hotelu jako doma
Co u nás budeš dělat?
• Aktivní obchodní činnost – budeš se starat o naše stávající partner a vyhledávat nové potencionální partnery v segmentu Corporate, Leisure a MICE
• MICE – organizace a dohled nad konferencemi, které u nás pořádáme
• Marketing – sáhneš si i na propagaci našeho hotelu prostřednictvím sociálních sítí
• Kreativitě se u nás meze nekladou, každý nápad – dobrý nápad
Co je nutností?
• Zápal a chuť do práce je základ, smysl pro humor je výhodou
• Samostatnost a spolehlivost – v začátcích rádi pomůžeme, přece jenom budeš mezi námi nový
• Obchodní duch s proklientským přístupem
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní písmem i slovem, další jazyk velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mimo zaškolení, mobil a notebook, které jsou nezbytností pro tvou práci, na oplátku nabízíme:
• Plat ve formě fix & bonusy dle motivačního programu
• Kariérní růst v největší pražské hotelové síti Czech Inn Hotels, které jsme součástí
• Multisport Karta, Program Sportuj s námi, stravování zdarma, pravidelné firemní akce/party, káva na pracovišti co hrdlo ráčí
• Možnost nástupu ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Iris Hotel Eden je čtyřhvězdičkový hotel na Praze 10 umístěný v severní části komplexu Eden Areny, fotbalového stadionu SK Slavia Praha. Moderní hotel postavený v roce 2009 je citlivě začleněný do samotné struktury komplexu Eden Arena, největšího a nejmodernějšího stadionu v České republice.
ID: 4069694  Dátum zverejnenia: 27.4.2021