Riaditeľ pre stratégiu - retail

ISG, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pozícii budete reportovať priamo výkonnému riaditeľovi a predstavenstvu spoločnosti. Bude veľmi úzko spolupracovať s manažmentom materskej firmy v zahraničí a aj so strategickým manažmentom sesterských firiem, predovšetkým v regióne strednej a východnej Európy.
Vašimi hlavnými úlohami budú strategická a poradenská podpora pre top-manažment a predstavenstvo, iniciovanie strategických, koncepčných projektov (v závislosti od vývoja trhu a v súlade so strategickými cieľmi materskej spoločnosti a aj je slovenskej dcérskej firmy).

V oblasti strategických iniciatív budú vašimi úlohami aj:

- screening trhu a identifikácia strategických iniciatív pre zabezepčenie stredno- a dlhodobého rastu spoločnosti
- príprava strategických konceptov a ich prezentácia / obhajoba pred predstavenstvom
- participácia na cezhraničných projektoch materskej spoločnosti
- analýza kľúčových procesov a iniciovanie ich neustáleho zlepšovania
- monitorovanie strategických projektov & identifikácia možných rizík
- podpora rozvoja siete, vyhľadávanie nových partnerstiev
- preverovanie nových, inovatívnych konceptov a posúdenie ich prínosu
a zrealizovateľnosti

Touto pozíciou Vám ponúkame možnosť byť súčasťou strategického tímu jednej z najvýznamnejších malobchodných spoločností na Slovensku a v strednej Európe. Za podpory veľmi skúseného medzinárodného tímu budete spolutvorcom jej budúceho rastu.
Tejto pozícií prislúchajú aj zodpovedajúce odmeňovanie a benefity - hrubá mzda pre manažéra na tejto pozícii sa pohybuje na úrovni od ca. 5.000 Eur / mesiac. Súčasťou odmeňovania sú aj zodpovedajúce benefity a bonus v závislosti od plnenia stanovených kpi´s.

Ak máte záujem uchádzať sa o túto jedinečnú kariérnu príležitosť, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v angličtine a krátky sprievodný list spolu s indikáciou možného nástupu a očakávaného príjmu) e-mailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície "STR01".
Uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je jedna z najúspešnejšíchj maloobchodných spoločností (food/non-food) v stredoeurópskom regióne. Veľmi úspešne pôsobí aj na Slovensku a vstupuje do fázy ďalšieho intenzívneho rastu.
S cieľom podporiť strategický tím spoločnosti hľadáme nového, ambiciózneho manažéra/manažérku na pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

6

Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať skúsení kandidáti/skúsené kandidátky s ukončených vysokoškolským vzdelaním (ideálne ekonomického smeru) a s rozsiahlou praxou v oblasti maloobchodu (napr. v seniorných projektových pozíciách, v oblasti Operations, a pod.). Dôležitá je aj skúsenosť s implementáciou / manažmentov kľúčových projektov a nových procesov.
Táto pozícia si vyžaduje štrukturované, silne analytické myslenie, dobré organizačné schopnosti, schopnosť profesionálne prezentovať.
Leadership, inovatívnosť, kreativita, proaktivita sú tiež rozhodujúce charakteristiky úspešného uchádzača.
Nevyhnutnou požiadavkou je aj plynulá znalosť anglického jazyka.

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4028284  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac