SAP Basis Administrator (bez AJ)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude:
- řešení incidentů z helpdesku
- monitoring systémů, archivace dat, autorizace, instalace, migrace, sizing, upgrade, apod.
- zodpovědnost za integraci podnikových systémů
- poskytování podpory při interních SAP implementačních projektech
- částečně také sběr a analýza zákaznických požadavků
- držení telefonických pohotovostí (střídání se v rámci tým interní podpory)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí platové ohodnocení dle znalostí uchazečů a zajímavé finanční odměny
- mezi další benefity patří například týden dovolené navíc, sickdays, pružná pracovní doba, příspěvek na vzdělávání, atd.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pobočka úspěšné české retailové společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost SAP BC, autorizace, administrace DB, archivace
- znalost SAP Solution Manager (SolMan), výhodou znalost PI (XI), EDI, IDOCs
- znalost platforem Windows, Oracle, SAP ECC 6.04 (SAP HANA výhodou)
- výhodou znalost ABAP
- alespoň kratší komerční praxe na podobné pozici
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, schopnost práce samostatně i v týmu, analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2658814  Dátum zverejnenia: 3.11.2016