Senior C/C++ developer (možnost růstu do role Leada)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete:
- pracovat na unikátní a reálně využívané aplikaci pro komunikační systémy pro komerční letadla
- mít možnost specifikovat požadavky, podílet se na návrzích architektury a designu aplikace
- vyvíjet v C/C++ a používat skriptovací jazyky, testovat a ladit SW na reálné HW platformě
- programovat embedded a/nebo desktopové aplikace, psát automatizované testy a technickou dokumentaci
- snažit se, aby úkoly byly dokončeny včas a v odpovídající kvalitě
- spolupracovat s kolegy v týmu i s kolegy ze zahraničních poboček
- příležitostně jezdit na služební cesty kvůli businessu, ale i zajímavým školením
- můžete v krátkém čase povýšit do role technical leada

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společnost hledá zkušené programátor(k)y na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- svým zaměstnancům nabízí širokou škálu benefitů, například pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další extra volno při významných životních událostech ;), systém Cafeteria, kdy si sám/sama vybereš, jestli chceš peníze utratit za sport, kulturu nebo něco jiného, výhodné tarify, slevy na firemní produkty, různé volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a tak dále

Informace o náboru

Pokud tě nabídka zaměstnání zaujala, pošli nám svůj životopis. Pokud už jsi u nás v agentuře na pohovoru byl/a, ozvi se přímo konzultantce, se kterou jsi mluvil/a.
Zájemce, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná nadnárodní společnost, která se zabývá vývojem SW pro specifickou oblast průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost C/C++
- výhodou je znalost Perlu nebo Pythonu
- výhodou je i znalost embedded vývoje
- komunikativní znalost AJ
- alespoň 5 let zkušeností s vývojem v C/C++
- výhodou zkušenosti s vedením menšího týmu
- min. Bc. vzdělání technického směru
- samostatnost, zájem o nové věci, schopnost rychle se učit
- možnost kratších služebních cest

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2806508  Dátum zverejnenia: 13.4.2018