Programátor komunikátorů C/C++ (Linux)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se:
- podílet na vývoji speciálního SW pro hlasové komunikátory v C/C++
- vyvíjet aplikace pro přímý sběr dat i pro monitoring systému
- vyvíjet aplikační vrstvy systému
- definovat požadavky na SW, design
- testovat software a integrovat různé vrstvy a komponenty aplikace do jednoho funkčního celku
- vytvářet dokumentaci
- pracovat v mezinárodním týmu na projektech, které jsou na technologické špičce
- moci uplatňovat vlastní nápady (tvůrčí činnost při návrhu SW)
- mít možnost příležitostně cestovat do zahraničí na služební cesty a školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností), možnost profesního a kariérního růstu a aktivního využití AJ
- zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, benefitový systém, stravenky, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nadnárodní společnost zabývající se specifickou oblastí průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT/elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost C/C++
- dobrá znalost Linux OS (ideálně znalost SELinux)
- výhodou znalost Pythonu nebo jiného skriptovacího jazyka
- výhodou znalost TCP/IP, VMware nebo jiného nástroje pro virtualizaci
- komunikativní znalost AJ
- aspoň rok praxe s vývojem v C++/Linux
- VŠ vzdělání v oboru IT/elektrotechniky
- komunikativnost, samostatnost, schopnost obhájit si nápady a řešení, proaktivita, trpělivost, smysl pro detaily, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2896197  Dátum zverejnenia: 14.3.2018