C#/.NET vývojář (možnost částečného HO)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- pracovat na různých zákaznických projektech v C#/.NET
- vyvíjet především portálové aplikace
- zaměřovat se spíše na backendový (MS SQL) nebo frontendový (HTML, CSS, JS) vývoj
- mít možnost zapojit se do vývoje řešení na SharePoint nebo FileNet platformě
- spolupracovat na analýze i návrhu architektury SW (do budoucna můžete zastávat roli architekta)
- pracovat v menším projektovém agilním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- benefity: příspěvek na životní a penzijní pojištění, kurzy AJ a/nebo NJ, flexibilní pracovní doba, možnost částečného home-office, možnost kariérního růstu i profesního rozvoje, práce v menších kancelářích
- další profesní vzdělávání a možnost certifikací, vlastní technická knihovna, interní i externí odborné kurzy

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIN.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná SW společnost zabývající se zakázkovým vývojem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost C#/.NET
- znalost MS SQL
- výhodou znalost JavaScript, JQuery, CSS3 a HTML5
- výhodou znalost vývoje na platformě SharePoint nebo FileNet
- výhodou zkušenosti s ASP.NET MVC
- výhodou zkušennost s návrhem SW architektury
- alespoň kratší praxe na pozici .NET vývojáře
- alespoň pasivní AJ
- ideálně možnost nastoupit ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3239231  Dátum zverejnenia: 28.2.2018