QA/DevOps Engineer (C#/.NET)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko, Město Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- psát v C#/.NET a Powershell skripty pro automatizaci a nástroje na podporu produktového vývoje
- součástí menšího místního Scrum týmu pracujícího na automatizaci testů
- udržovat testovací prostředí na Windows platformě
- spolupracovat s infrastrukturním i vývojovým týmem
- jezdit na služební cesty do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení
- mezi nabízené benefity patří: stravenky, kurzy technických dovedností dle vlastního uvážení, vlastní laptop, příspěvek na sportovní aktivity, přátelské zázemí menší společnosti a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ/AJ. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka slovinské společnosti zaměřená na vývoj a implementaci vlastního informačního systému pro pojišťovny.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost Powershell, C#/.NET
- dobrá znalost principů continuous integration (Jenkins), testování webových UI systémů (Protractor, Selenium)
- výhodou znalost JavaScriptu
- komunikativní znalost AJ
- aspoň rok praxe se psaním automatických testů (ideálně v prostředí .NET)
- alespoň bakalářské vzdělání v oblasti IT
- silné analytické schopnosti, orientace na detail, schopnost práce v týmu, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3277346  Dátum zverejnenia: 10.10.2018