Obchodní konzultant pro polský trh

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete po zaškolení:
- představovat a prodávat firemní produkty, komunikovat a vyjednávat se zákazníky (zaměření na B2B segment)
- podílet se na budování vztahů a důvěry s polskými zákazníky
- starat se o udržování vztahů se stávajícími klienty
- pracovat se CRM systémem
- nabízet velice zajímavé projekty
- práce v nekorporátním prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr či práci na ŽL
- zajímavé platové ohodnocení + motivující finanční odměna za výsledky práce
- společnost poskytuje zajímavé benefity, jako je například pružná pracovní doba, stravenky, flexipasy, sickdays, mobilní telefon s neomezeným voláním, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, občerstvení na pracovišti, firemní snídaně a další teambuildingové akce

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost působící v oblasti vývoje IPTV služeb hledáme obchodního konzultanta, který bude nabízet produkty v oblasti internetového TV vysílání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- orientace v internetových technologiích (výhodou oblast IPTV)
- výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
- touha učit se, zdokonalovat se a postupně přebírat zodpovědnost za celý region
- snaživost a vysoká orientace na výsledky, pracovitost, schopnost dotahovat věci do konce, analytické myšlení
- komunikativní znalost polštiny na úrovni min. B2
- velmi dobrá znalost českého jazyka
- alespoň pasivní znalost anglického jazyka
- alespoň kratší zkušenosti obchodního směru
- řidičský průkaz skupiny B a chuť a ochota cestovat do zahraničí
- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- zájem o trendy internetového TV vysílání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3352269  Dátum zverejnenia: 2.11.2018