Junior .NET developer (atraktivní i pro VŠ absolventy)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na pozici dělat:
- vyvíjet v .NET technologiích aplikace pro české i mezinárodní zákazníky
- podílet se na vývoji backendu i frontendu i databázové vrstvy
- pracovat na širokém spektru produktů, na jejich customizaci v .NETu
- účastnit se základního testování nových funkcionalit
- pracovat na analýze funkční specifikace (v případě zkušeností a zájmu)
- plánovat a navrhovat strukturu technického řešení
- případně využít i některý z dalších jazyků (Java, JavaScript pro vývoj UI)
- rozšiřovat webové, desktopové, případně mobilní aplikace
- upgradovat, konfigurovat a debuggovat existující systémy
- tvořit technickou a školící dokumentaci
- perfektní příležitost pro nastartování své kariéry buď jako developer nebo vývojář s přesahem do analýzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek nebo zkrácený úvazek (min. nadpoloviční úvazek - možnost práce na Dohodu)
- práce v mezinárodní společnosti
- celá řada firemních výhod: 5 týdnu dovolené, sick days, stravenky, příspěvky na sport a kulturu, pěkné kancelářské prostředí, pohodový mladý kolektiv a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost s pobočkami v ČR, která se zabývá vývojem různorodých produktů pro zahraniční veřejný sektor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost .NET technologie
- znalost SQL a relačních databází (MS SQL, Oracle)
- výhodou znalost systémové integrace a bezpečnosti
- výhodou znalost JavaScript nebo Java
- aktivní znalost AJ
- výhodou jsou zkušenosti s vývojem v .NETu, např. při studiu
- místo je vhodné i pro studenty VŠ v posledním ročníku, kteří jsou flexibilní
- VŠ vzdělání v IT nebo podobném oboru (geo-informatika či matematika)
- dobré komunikační schopnosti, analytické uvažování, schopnost řešit nastalé situace, zájem na sobě dále pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3365945  Dátum zverejnenia: 19.8.2018