.NET Specialisté, rozjeďte svoji kariéru!

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám:
- práci v Brně
- pozice pro týmové hráče i ty, kteří raději pracují sami
- nabídky vhodné pro absolventy s praxí při studiu i pro zkušenější kandidáty
- zaměření na webové, případně desktopové projekty
- různorodou práci zahrnující například účast na celém vývojovém cyklu SW od analýzy přes návrh, vývoj, testování až po jeho implementaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete se těšit na:
- zajímavou práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
- finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich znalostí a zkušeností
- zajímavé balíčky benefitů
- zaměstnání, které Vás bude bavit, a posune Vaši kariéru o kus dál!

Informace o náboru

Pokud máte zájem dozvědět se více o konkrétních nabídkách, neváhejte se na nás obrátit. Zašlete nám svůj profesní životopis, nejlépe v češtině i angličtině. Budou-li Vaše zkušenosti odpovídat některé z aktuálních nabídek, ozveme se Vám ohledně bližších informací.
Pokud v současné době nenabízíme pozici, která by odpovídala Vašemu profilu, zařadíme Vás do databáze uchazečů a budeme je kontaktovat v případě, že pro Vás nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost programování v C# a platformě .NET, případně ASP.NET
- postačuje využití v rámci bakalářské nebo diplomové práce
- orientace v celém vývojovém cyklu SW
- výhodou znalost databáze MS SQL
- výhodou znalost prostředí MS Visual Studio
- velkou výhodou znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- velkou výhodou alespoň kratší komerční praxe s vývojem SW
- VŠ vzdělání v IT nebo SŠ vzdělání s adekvátní praxí
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, ochota na sobě pracovat a rozvíjet své odborné znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3386860  Dátum zverejnenia: 12.3.2019