Junior IT recruiter (i pro VŠ studenty/absolventy)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co se u nás můžeš naučit?
- samostatně vést pohovory s IT odborníky (např. s programátory, správci sítě, vedoucími projektu apod.)
- podle zadaných požadavků vyhledávat kandidáty z firemní databáze, na sociálních sítích, pracovních portálech apod.
- vytvářet profily kandidáty, a to vč. popisu odborných znalostí a zkušeností a posouzení vhodnosti na obsazované pozice
- vést osobní i telefonická jednání se stávajícími i budoucími klienty (specifikace obsazovaných míst, poradenství ohledně situace na trhu práce atd.)
- poskytovat kariérní poradenství uchazečům o práci
- mít možnost podílet se na marketingové strategii, tvořit prezentační materiály a mnoho dalšího

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme i částečný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou, nástup možný ihned.

Čeká Tě práce ve fajn kolektivu a taky spousta firemních benefitů, jako jsou např. dny dovolené navíc, sickdays, stravenky, kurzy AJ, telefon s tarifem i pro osobní využití, občerstvení na pracovišti (výborná káva, čaj a něco dobrého na zub), teambuildingové akce a další (rádi představíme osobně). Více o nás najdete na našem webu www.itjobs.cz

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho týmu, pošli nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedInu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Personální agentura zaměřená na výběr IT specialistů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?
- zajímá tě oblast HR a nábor zaměstnanců
- chceš se orientovat v IT, sledovat nejmodernější trendy a být v kontaktu s lidmi, kteří se podílejí na jejich vytváření
- domluvíš se dobře anglicky
- umíš taky skvěle česky (slovem i písmem)
- zvládáš pracovat týmově, nedělá ti problém plnit úkoly i samostatně, máš příjemné vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a písemný projev, empatie pro tebe není jen cizí slovo, chceš se učit nové věci, je ti blízká orientace na zákazníka, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, rychlost
- jsi studentkou posledního ročníku nebo čerstvou absolventkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3532047  Dátum zverejnenia: 18.12.2018