Reagujte bez životopisu

PHP developer (junior i senior, ŽL/HPP)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení uvedené u inzerátu je orientační, záleží vždy na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- vyvíjet v PHP/OS Linux rozsáhlejší webové aplikace pro vnitrofiremní využití ve větších společnostech
- podílet se na návrhu aplikací
- v případě zájmu vyvíjet i front-end v JavaScript
- s novými projekty zkoušet nové frameworky a technologie
- věnovat se i testování aplikací (unit testy aj.)
- samostatně pracovat v menším agilním týmu
- v kontaktu s kolegy ze zahraniční pobočky
- příležitostně jezdit na krátké služební cesty do UK

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek ) nebo možnost spolupráce na živnostenský list
- společnost nabízí pružnou pracovní dobu, možnost profesního růstu, vzdělávání, zaměstnanecké výhody (stravenky, homeoffice, příspěvek na meet-upy/konference, týden dovolené navíc) a další benefity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Menší zavedená britská společnost vyvíjející systémy pro čerpání benefitů, která v Brně zakládá novou pobočku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobře znáte OOP PHP (velkou výhodou znalost Symfony)
- výhodou je znalost některého z frameworků Zend, Laminas, Doctrine ORM
- věříte si i s MySQL
- výhodou je, pokud se orientujete v HTML a JavaScript (Angular)
- domluvíte se anglicky
- máte zkušenosti s technologií Git a s MVC přístupem
- místo je vhodné pro zkušené programátory i pro VŠ absolventy (s bakalářskou nebo diplomovou prací v PHP)
- máte SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3612105  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc