Tester webového IS

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- účast na SW procesu v agilním týmu
- příprava testovacího scénáře
- testování aplikace (zpočátku převážně manuální a integrační testy), hledání a hlášení nedostatků
- příprava testovacích dat a tvorba automatických testů
- spolupráce na přípravě požadavků a návrhu aplikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí jazykové i odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, elektronické stravenky, po zkušební době možnost částečné práce z domu, cílové odměny, teambuildingové aktivity, neformální prostředí a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká SW společnost, která se zabývá vývojem a dodávkou specializovaného webového IS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní přehled v SW procesu (frontend, backend vývoj)
- znalost testovacího procesu
- alespoň základní znalost SQL
- znalost GITu
- zájem o webové aplikace
- výhodou znalost JIRA, Confluence
- výhodou znalost Pythonu
- alespoň pasivní znalost AJ
- min. 2leté zkušenosti s manuálním testováním aplikací
- zkušenosti s návrhy testovacích scénářů a tvorbou testů
- výhodou zkušenost s automatickým testováním a nástroji (SoapUI, Selenium)
- VŠ vzdělání informatického směru, případně SŠ vzdělání s delší testerskou praxí
- pečlivost a pozornost k detailům, chuť učit se novým věcem, schopnost práce v kolektivu, zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3680117  Dátum zverejnenia: 15.8.2019