Reagujte bez životopisu

Senior Java programátor (webové aplikace)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení uvedené u inzerátu je orientační, záleží vždy na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- v Javě vyvíjet webové rezervační systémy pro služby
- participovat na nových velkých projektech od samého začátku
- programovat nové funkcionality, podílet se na analýze a návrhu řešení, mít možnost ovlivnit výslednou podobu systému
- integrovat na API prodejních systémů třetích stran
- rozvíjet architekturu stávajících řešení
- částečně zajišťovat testování aplikací (unit testy, práce s frameworkem Selenium)
- komunikovat s produktovým oddělením a dalšími týmy

Použité technologie:
- systém je napsán v Javě 8 s probíhajícím přechodem na verzi 10, dále je v projektu využíván Spring stack pro backend a pro integraci webové služby, data mají v PostgreSQL
- Frontend rezervačního systému píší v technologii Apache Wicked
- testují poctivě Unit testy a logují přes ELK
- kód verzují na GitLabu a práci řídí v Atlassian JIRA
- vyvíjí agilně s využitím Kanbanu, dělají code review

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek nebo zkrácený úvazek)
- práce v centru Brna v menším přátelském týmu
- společnost nabízí zajímavý plat dle znalostí a zkušeností uchazeče a další výhody, jako jsou stravenky, jazykové kurzy, benefitový systém Kafetérie, flexibilní pracovní dobu s možností příležitostného částečného home-office (po individuální domluvě), po 1. roce 5 dní volna navíc, možnost seberealizace a získání nových zkušeností apod.
- pracoviště v centru Brna

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná česká rostoucí společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost programování v Java 8
- znalost frameworku Spring (IoC, Security)
- znalost Java Concurrency a REST
- znalost SQL (PostgreSQL)
- znalost Git
- výhodou znalost nástroje Logstash
- alespoň základní pasivní znalost AJ
- minimálně 3 roky praxe s vývojem webových aplikací v Javě
- výhodou zkušenost s Linuxem
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- schopnost týmové práce, samostatnost, aktivní přístup, analytické myšlení, kreativita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3841246  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc